Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości Pan Józef

PND-BS-5927 Aleksandrów Łódzki - obiekt na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

W PRZYPADKU TEJ OFERTY KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA POŚREDNIKOWI (nie zawiera umowy pośrednictwa) !
TRANSAKCJA: sprzedaż działki gruntu o pow. 921 mkw. zabudowanej dwukondygnacyjnym budynkiem produkcyjno-mieszkalnym o pow. użytkowej ok. 256 mkw., jednokondygnacyjnym budynkiem magazynowym o pow. użytkowej ok. 119 mkw., jednokondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym o pow. zabudowy 62 mkw, oraz jednokondygnacyjnym budynkiem niemieszkalnym o pow. zabudowy 41 mkw.
Cena ofertowa 470.000 zł.
Opłaty dodatkowe: podatek od nieruchomości, e.e.  woda, kanalizacja.
PRZEZNACZENIE BUDYNKÓW: handel, usługi, nieuciążliwa produkcja, biuro, inne: n.p. przedstawicielstwo firmy, mieszkalne.  Dotychczasowe wykorzystanie produkcyjno-mieszkalne. 
OPIS BUDYNKÓW:
BUDYNEK I:
Jednopiętrowy wolnostojący budynek o pow. użytkowej około 256 mkw.
Parter
składa się z pracowni o pow. 57,3 mkw., pracowni o pow. 57,3 mkw. z wyjściem na zewnątrz budynku, magazynu o pow. 33,40 mkw, pomieszczenia socjalnego o pow.9,4mkw. sanitariatów o pow. 5,2 mkw., kotłowni o pow. 5,0 mkw z wyjściem na zewnątrz budynku i składu opału o pow. 6,3 mkw. Wysokość pomieszczeń około 3,50 m. Powierzchnia użytkowa parteru ok. 174 mkw.
Piętro: funkcja mieszkalna: składa się z hallu o pow. ok. 5 mkw., kuchni o pow. ok. 25 mkw., salonu o pow. ok. 30 mkw. z kominkiem ( z rozprowadzeniem ciepłego powietrza do poszczególnych pomieszczeń ), sypialni o pow. ok. 17 mkw., łazienki o pow. ok. 3,5 mkw., oraz WC o pow. ok. 1,5 mkw. Powierzchnia mieszkania ok. 82 mkw. Od strony południowo-wschodniej taras o pow. około 26 mkw.
Budynek  wzniesiony w latach 80-90-tych XX wieku, w konstrukcji tradycyjnej murowanej.  Ściany zewnętrzne murowane: pustak-24 cm., wełna mineralna, pół pustak-12 cm., piętro docieplone od wewnątrz 10 cm. styropianem, ściany wewnętrzne  murowane. Stropy terva, dach kryty papą. W pomieszczeniach parteru wylewki przemysłowe.  Stolarka okienna parter - drewniana, piętro plastikowa . Stolarka drzwiowa zewnętrzna - metalowa, stolarka drzwiowa wewnętrzna drewniana. 
W budynku instalacja elektryczna, siła, wodna, kanalizacyjna sanitarna , c.o zasilane piecem węglowym ciepła woda użytkowa bojler elektryczny o poj.80l.
BUDYNEK II:
Parterowy wolnostojący budynek magazynowy o pow. użytkowej około 119 mkw.,

składa się z magazynu o pow. 25,6 mkw., pralni o pow. 16,8 mkw. z wyjściem na zewnątrz budynku, suszarni o pow. 25 mkw.,komórki o pow.18,9mkw., oraz dwustanowiskowego garażu z kanałem o pow. ok. 32,9 mkw. Wysokość pomieszczeń około 3,20 m. Budynek  wzniesiony w latach 80-90-tych XX wieku, w konstrukcji tradycyjnej murowanej.  Ściany zewnętrzne murowane: pustak-24 cm., ściany wewnętrzne  murowane. Stropodach kryty papą. W pomieszczeniach parteru wylewki betonowe.  Stolarka okienna  drewniana, stolarka drzwiowa zewnętrzna - metalowa, stolarka drzwiowa wewnętrzna drewniana. 
W budynku instalacja elektryczna, siła, wodna, kanalizacyjna sanitarna.
BUDYNEK III:
Parterowy wolnostojący budynek niemieszkalny o pow. zabudowy około 41 mkw.,
wzniesiony w latach 70-tych XX wieku, w konstrukcji tradycyjnej murowanej.  Ściany zewnętrzne murowane:  ściany wewnętrzne  murowane. Stropodach kryty papą. W pomieszczeniach parteru wylewki betonowe.  Stolarka okienna  drewniana, stolarka drzwiowa zewnętrzna -drewniana.
W budynku instalacja elektryczna.
BUDYNEK IV:
Parterowy wolnostojący budynek mieszkalny o pow. zabudowy około 62 mkw.,
wzniesiony na początku XX wieku, w konstrukcji tradycyjnej murowanej.  Ściany zewnętrzne murowane:  ściany wewnętrzne  murowane. Stropodach kryty papą.  Stolarka okienna  drewniana, stolarka drzwiowa zewnętrzna -drewniana. W budynku instalacja elektryczna, wodna.
Ogrodzenie murowane z  przęsłami metalowymi. Brama wjazdowa i furtka stalowe. Zagospodarowana działka, nasadzenia roślin ozdobnych.
OPIS OTOCZENIA: Ulica asfaltowa, blisko centrum miasta, w pobliżu szkoła i komunikacja miejska.
INNE UWAGI: Z uwagi na lokalizację bardzo atrakcyjna nieruchomość do prowadzenia działalności gospodarczej np. klubu fitness, szkoły językowej itp.
Uwaga dane w ofercie mogą odbiegać od stanu faktycznego, biuro nie odpowiada za niezgodność danych z rzeczywistością. Oferta może być w danym momencie nieaktualna. Prosimy o telefon. lic.pośrednika 6416 Sygnatura oferty w biurze SBLDH6711

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Dorota Kalinowska
Telefon 798-310-202
Telefon komórkowy 510-092-084
Nr licencji 6416
pandora1@pandora.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 6416

Szczegóły oferty

Symbol oferty PND-BS-5927
Lokalizacja Aleksandrów Łódzki
Rodzaj obiektu zaklad_produkcyjny
Pow. całkowita [m2] 375,00 m²
Cena 470 000 PLN
Cena/m2 1253.33 PLN

Nieruchomość

Standard
Opłaty wg liczników prąd, woda
Stan prawny Własność
Powierzchnia działki [m2] 921 m²
Rok budowy 1985
Gaz w ulicy
Woda miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie działki zabudowane
Ogrzewanie własne dla budynku
Prąd jest
Kanalizacja tak

Pomieszczenia

Podobne oferty

PND-BS-6041, Obiekt na sprzedaż, Aleksandrów Łódzki

Obiekt na sprzedaż,
Aleksandrów Łódzki

Pow. całkowita [m2]: 160.00

450 000 PLN

PND-BS-5477, Obiekt na sprzedaż, Aleksandrów Łódzki

Obiekt na sprzedaż,
Aleksandrów Łódzki

Pow. całkowita [m2]: 180.00

447 000 PLN

PND-BS-5980, Obiekt na sprzedaż, Aleksandrów Łódzki

Obiekt na sprzedaż,
Aleksandrów Łódzki

Pow. całkowita [m2]: 220.80

460 000 PLN