Lista ofert

239 000 zł
bez prowizji
działka na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki (gw), Sanie
Aleksandrów Łódzki (gw), Sanie
Powierzchnia: 1 205,00 m2
Cena/m2: 198,34 zł
PND-GS-6757

Notatnik
205 000 zł
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki
Aleksandrów Łódzki
Powierzchnia: 27,00 m2
Cena/m2: 7 592,59 zł
Pokoje: 1 pokój
PND-MS-6755

Notatnik
795 000 zł
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Polesie, Nowe Złotno, Traktorowa
Łódź, Polesie, Nowe Złotno, Traktorowa
Powierzchnia: 74,45 m2
Cena/m2: 10 678,31 zł
Pokoje: 3 pokoje
PND-MS-6754

Notatnik
354 000 zł
bez prowizji
działka na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki (gw), Sanie
Aleksandrów Łódzki (gw), Sanie
Powierzchnia: 3 000,00 m2
Cena/m2: 118,00 zł
PND-GS-6753

Notatnik
186 000 zł
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki
Aleksandrów Łódzki
Powierzchnia: 37,79 m2
Cena/m2: 4 921,94 zł
Pokoje: 1 pokój
PND-MS-6751

Notatnik
423 000 zł
bez prowizji
dom na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki (gw), Nowy Adamów
Aleksandrów Łódzki (gw), Nowy Adamów
Powierzchnia: 88,00 m2
Cena/m2: 4 806,82 zł
Pokoje: 2 pokoje
PND-DS-6748

Notatnik
125 600 zł
bez prowizji
działka na sprzedaż - Parzęczew, Tkaczewska Góra
Parzęczew, Tkaczewska Góra
Powierzchnia: 1 652,00 m2
Cena/m2: 76,03 zł
PND-GS-6747

Notatnik
148 700 zł
bez prowizji
działka na sprzedaż - Parzęczew, Tkaczewska Góra
Parzęczew, Tkaczewska Góra
Powierzchnia: 1 957,00 m2
Cena/m2: 75,98 zł
PND-GS-6746

Notatnik

rozumiem