Lista ofert

9 200 000 zł
hala na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Teofilów
Łódź, Bałuty, Teofilów
Powierzchnia: 2 600,00 m2
Cena/m2: 3 538,46 zł
PND-HS-6743

Notatnik
6 000 000 zł
hala na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Teofilów
Łódź, Bałuty, Teofilów
Powierzchnia: 4 000,00 m2
Cena/m2: 1 500,00 zł
PND-HS-6742

Notatnik
14 850 000 zł
działka na sprzedaż - Łódź, Polesie, Lublinek
Łódź, Polesie, Lublinek
Powierzchnia: 30 000,00 m2
Cena/m2: 495,00 zł
PND-GS-6741

Notatnik
1 444 000 zł
bez prowizji
działka na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki (gw), Łobódź
Aleksandrów Łódzki (gw), Łobódź
Powierzchnia: 8 493,00 m2
Cena/m2: 170,02 zł
PND-GS-6739

Notatnik
870 000 zł
bez prowizji
dom na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki (gw), Ruda-Bugaj
Aleksandrów Łódzki (gw), Ruda-Bugaj
Powierzchnia: 131,00 m2
Cena/m2: 6 641,22 zł
Pokoje: 3 pokoje
PND-DS-6738

Notatnik
15 000 zł
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Aleksandrów Łódzki, Wierzbno
Aleksandrów Łódzki, Wierzbno
Powierzchnia: 300,00 m2
Cena/m2: 50,00 zł
PND-LW-6737

Notatnik
155 500 zł
bez prowizji
działka na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki (gw), Słowak
Aleksandrów Łódzki (gw), Słowak
Powierzchnia: 1 196,00 m2
Cena/m2: 130,02 zł
PND-GS-6735

Notatnik
245 000 zł
bez prowizji
działka na sprzedaż - Dalików, Przekora
Dalików, Przekora
Powierzchnia: 1 483,00 m2
Cena/m2: 165,21 zł
PND-GS-6733

Notatnik

rozumiem