Lista ofert

780 000 zł
bez prowizji
dom na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki (gw), Krzywiec
Aleksandrów Łódzki (gw), Krzywiec
Powierzchnia: 75,00 m2
Cena/m2: 10 400,00 zł
Pokoje: 3 pokoje
PND-DS-6711

Notatnik
695 000 zł
bez prowizji
dom na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki
Aleksandrów Łódzki
Powierzchnia: 232,00 m2
Cena/m2: 2 995,69 zł
Pokoje: 5 pokoi
PND-DS-6709

Notatnik
164 600 zł
bez prowizji
działka na sprzedaż - Parzęczew, Mariampol, Sokola Góra
Parzęczew, Mariampol, Sokola Góra
Powierzchnia: 1 524,00 m2
Cena/m2: 108,01 zł
PND-GS-6701

Notatnik
mieszkanie na wynajem - Aleksandrów Łódzki, Wierzbińska
Aleksandrów Łódzki, Wierzbińska
Powierzchnia: 30,00 m2
Cena/m2: 66,67 zł
Pokoje: 2 pokoje
PND-MW-6699

Notatnik
929 565 zł
bez prowizji
działka na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki, Sportowa
Aleksandrów Łódzki, Sportowa
Powierzchnia: 4 767,00 m2
Cena/m2: 195,00 zł
PND-GS-6696

Notatnik
163 000 zł
bez prowizji
działka na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki, Franin
Aleksandrów Łódzki, Franin
Powierzchnia: 857,00 m2
Cena/m2: 190,20 zł
PND-GS-6692

Notatnik
1 600 000 zł
bez prowizji
dom na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki (gw), Bełdów-Krzywa Wieś
Aleksandrów Łódzki (gw), Bełdów-Krzywa Wieś
Powierzchnia: 206,62 m2
Cena/m2: 7 743,68 zł
Pokoje: 5 pokoi
PND-DS-6690

Notatnik
3 470 000 zł
bez prowizji
działka na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki (gw), Rąbień
Aleksandrów Łódzki (gw), Rąbień
Powierzchnia: 21 032,00 m2
Cena/m2: 164,99 zł
PND-GS-6689

Notatnik

rozumiem