Lista ofert

30 000 zł
bez prowizji
działka na sprzedaż - Poddębice (gw), Antonina
Poddębice (gw), Antonina
Powierzchnia: 3 200,00 m2
Cena/m2: 9,38 zł
PND-GS-6304

Notatnik
120 000 zł
bez prowizji
działka na sprzedaż - Drużbice, Zwierzyniec Duży
Drużbice, Zwierzyniec Duży
Powierzchnia: 8 412,00 m2
Cena/m2: 14,27 zł
PND-GS-6303

Notatnik
205 000 zł
bez prowizji
działka na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki, Wincentego Witosa
Aleksandrów Łódzki, Wincentego Witosa
Powierzchnia: 1 900,00 m2
Cena/m2: 107,89 zł
PND-GS-6294

Notatnik
2 184 000 zł
bez prowizji
działka na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki
Aleksandrów Łódzki
Powierzchnia: 10 920,00 m2
Cena/m2: 200,00 zł
PND-GS-6190

Notatnik
285 000 zł
bez prowizji
działka na sprzedaż - Lutomiersk, Mirosławice
Lutomiersk, Mirosławice
Powierzchnia: 2 051,00 m2
Cena/m2: 138,96 zł
PND-GS-6149

Notatnik
32 000 zł
działka na wynajem - Łódź, Polesie
Łódź, Polesie
Powierzchnia: 8 000,00 m2
Cena/m2: 4,00 zł
PND-GW-6018

Notatnik
10 000 zł
działka na wynajem - Łódź, Widzew, Henryków, Kosodrzewiny
Łódź, Widzew, Henryków, Kosodrzewiny
Powierzchnia: 10 000,00 m2
Cena/m2: 1,00 zł
PND-GW-5836

Notatnik
27 720 000 zł
działka na sprzedaż - Łódź, Polesie, Smulsko
Łódź, Polesie, Smulsko
Powierzchnia: 56 000,00 m2
Cena/m2: 495,00 zł
PND-GS-5829

Notatnik

rozumiem